top of page
PTminimap.png

Hala 22 - stánek typ AA
Umístění:     Prodejní stánek č. 41, 42, 43 a 44
Cena:            18 900 Kč / měsíc

 

emblemdownloads_93482.png

Specifikace jednotky

emblemdownloads_93482.png

Detailní informace

emblemdownloads_93482.png

Situační plánek Haly 22

emblemdownloads_93482.png

Podmínky výběrového řízení

+420 602 306 123

post.png

Obecný popis

Hledáme provozovatele čelního stánku v Hale 22, který 

se má nově stát její "výkladní skříní". Čelní stánek by měl nabízet kromě prodejního sortimentu i take-away občerstvení dle vlastní fantazie, například džusy, smoothie, sendviče apod., k jejichž výrobě provozovatel použije suroviny z přímo z Haly 22.  

Předmět nájmu, čelní prodejní místo o výměře 45 m2, je umístěno naproti hlavnímu vchodu do Haly 22 z tzv. východního korza areálu a tvoří jej dvě prodejní místa „typu A“. 

 

Nejprestižnější místo celé haly má lákat zákazníky ke vstupu, nákupu a osvěžení. Tvoří tak v jistém smyslu prezentaci Haly 22. 

Více informací k výběrovému řízení najdete zde vlevo na stránce

v dokumentech ke stažení.

 

Účel využití

V nabídce prodejního místa požadujeme tyto prodejní položky:

  • Rychlé takeaway občerstvení, které bude nájemce připravovat z produktů od prodejců v Hale 22, například sendviče, saláty, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

  • Vlastní produkty nájemce nebo produkty jiných kvalitních výrobců, sloužící k rychlému občerstvení, jako například pečivo slané i sladké, lahvové limonády a podobně. Součástí nabídky může být prodej kvalitní kávy/čaje s příběhem (malé pražírny, certifikace).

  • Látkové tašky, sáčky na ovoce a pečivo, případně i recyklované bedýnky od prodejců z haly, případně další merchandisingové produkty, propagující Halu 22 a Pražskou tržnici, vytvořené ve spolupráci s pronajímatelem. (Pronajímatel dodá bezúplatnou licencí grafické podklady, nájemce zajistí výrobu a prodej.)

  • Veškeré případné změny sortimentu je nutno předem konzultovat s pronajímatelem.

Lhůta pro podávání nabídek

18. 10. 2021

 

Očekávaný start provozu

Listopad 2021

bottom of page