top of page
dsa.jpg

Ptejte se nás a Pavla Vyhnánka na rozvoj areálu 

 

Přijďte se nás a náměstka primátora Pavla Vyhnánka zeptat na cokoliv, co vás zajímá ohledně budoucího rozvoje areálu Pražské tržnice. Kdy? Ve středu 2. června od 17:00 do 19:00 a v sobotu 5. června od 10:00 do 12:00. V tomto časovém rozmezí nás vždy najdete u informačního kontejneru na Tržním náměstí, naproti budově Burzy. Rádi zodpovíme vaše dotazy a vyslechneme vaše podněty k tématu rozvoje Pražské tržnice. 

Diskutovat budeme individuálně, případně v malých skupinkách, s ohledem na trvající vládní opatření. Prosíme vás o nošení respirátoru a o dodržování bezpečných rozestupů. Děkujeme za pochopení.

 

Akce se zúčastní: 

Pavel Vyhnánek (PRAHA SOBĚ) - hrdý obyvatel Holešovic, má v Radě hlavního města na starosti správu rozpočtu a investic města, ale i rozvoj dvou unikátních městských areálů - Pražské tržnice a Výstaviště. Současně působí již druhé volební období v zastupitelstvu Prahy 7, odkud se o rozvoj těchto míst dlouhodobě zasazoval, proto si tuto agendu vzal do své gesce později i v pozici náměstka primátora. 

Eliška Bradová, poradkyně dlouhodobě uvolněného člena Zastupitelstva hl. m. Prahy Pavla Vyhnánka

Michal Tošovský, kurátor Pražské tržnice

 

Těšíme se na setkání! 

bottom of page