top of page

Testovací místo na COVID-19 v Tržnici

Velkokapacitní odběrové místo #safeside Praha Tržnice najdete na parkovišti vedle ALZA TECH - hala 26. Odběrové místo nabízí antigenní i PCR testy a vzniklo ve spolupráci městské části Praha 7, Magistrátu hlavního města Prahy, Pražské tržnice, neziskové organizace Podané ruce a společnosti Anygence, která provozuje testovací místa v Praze, Brně a Ostravě. 

 

Odběrové místo na vyšetření COVID-19 v Pražské tržnici zajišťuje testování pro samoplátce, pro firmy i pro indikované osoby

na žádanky. Nabízí jak standardní PCR testy, tak i rychlejší

a levnější antigenní testování, samozřejmostí je i možnost lékařského potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí.

Parkování je možné přímo v areálu vjezdem z ulice Komunardů a první hodina stání je zdarma. 

 

Testování probíhá na základě online objednávkového systému scan.anygence.com, kde si lidé mohou zvolit konkrétní termín a čas.

Výsledky PCR testu na COVID-19 dostanou klienti do 24 hodin po absolvování odběru, výsledky antigenních testů jsou sdělovány na místě. 

DSC08063.jpg
Mapa COVID.png

Otevírací doba odběrového místa:

 

Pondělí - Pátek 8:00-17:00 

Sobota - 9:00-13:00 hod 

Neděle - zavřeno

 

 

Kontakt

 

Pro jakékoliv dotazy k odběrovému místu se můžete obrátit na linku (+420) 778 769 873, která je v provozu ve všední dny 8:00 - 17:00 hod.,

v sobotu 9:00 – 13:00 hod., nebo na email: trznice@anygence.com 

 

Antigenní testování nabízí také Poliklinika Prahy 7 (Františka Křížka 22).

Návštěvníci polikliniky mohou této možnosti využít po předchozím objednání v ordinačních hodinách u praktického lékaře nebo na ORL.

​​​

bottom of page