top of page

Trang An

Trang+An+-+Taste+of+Prague.jpg

Vyhlášené bistro pod Osmičkou najdete v kamenné provozovně uprostřed areálu. Menu obsahuje bohatý výběr vietnamské a thajské kuchyně, včetně vegetariánských verzí. Na menu najdete všechny vietnamské klasiky a speciality, jako je místní kapří polévka.

PTminimap.png

SaSaZu

Sasazu.jpg

Luxusní asijská restaurace Sasazu nabízí fusion asijské kuchyně a funguje na principu sharing style – pokrmy jsou servírovány doprostřed stolu, aby si každý mohl nabídnout. Koncept restaurace je založený na fusion kuchyni pěti technik asijského vaření – Sambal, Otak Otak, Flame, Roti a Tai-Tai Gril. Základem jsou vždy čerstvé, lokální suroviny.

Atmosféra a design restaurace vás zavedou do tajuplné Asie, v průběhu večeře si ve vybrané dny v týdnu můžete užít live hudbu DJs nebo masáž.

PTminimap.png

Chef Parade

Chefshop_banner.png

Škola vaření Škola vaření Chefparade nabízí kurzy opravdu pro každého. Vybrat si můžete kurzy vaření pro začátečníky, pokročilé, dospělé i děti. Pro firmy škola pořádá firemní akce, pro veřejnost nabízí třeba i  privátní párty. Kromě kurzů v Chef Parade najdete obchod s kořením a ingrediencemi z celého světa.

PTminimap.png

Jatka78 Bistro & Bar

jatka78.jpg

Bistro & Bar Jatka78 nabízí ve všední dny po celý den čerstvé jídlo a osvěžující nápoje v netradičním prostředí Pražské tržnice. Moderní gastronomie, přes oběd je většinou na výběr ze čtyř hlavních jídel včetně vegetariánských, před nebo po představení si můžete dát večeři nebo drink. Jatka 78 nabízejí také catering na míru.

PTminimap.png

Food Truck Point

IMG_0041_nahled.jpg

Vyberte si z rozmanité nabídky moderní gastronomie pod širým nebem, sezona u nás je od května do října. Kromě obědů zóna funguje i večer na posezení s pivem nebo drinkem, ke kterému si můžete vychutnat koncert nebo DJs, program najdete zde.

PTminimap.png

Pražské taštičky

Tasticky.jpg

Holešovická specialita - taštičky z bramborového těsta plněné různými náplněni, šunka+sýr, špenát, sýr nebo jablko a skořice. Streetfood taštičky najdete hned u tramvajové zastávky Pražská tržnice.

​​​

PTminimap.png
bottom of page