top of page
Fund2.jpg

NABÍDKA PRÁCE: PROGRAMOVÝ SALES ACCOUNT MANAGER

25. dubna

Hledáme programového Sales Account Managera

Přidej se k nám na Výstaviště a do Tržnice! Nabízíme spoustu hektarů pracovní plochy, skvělý tým lidí a práci, která tě bude bavit. Každý den děláme na tom, aby se v obou areálech návštěvníkům líbilo, ať už přijdou za sportem, za kulturou, nakoupit nebo jen tak relaxovat. Práci máme krásnou, ale je jí dost. A tak hledáme posily, se kterými bychom se o ni mohli podělit.

Programové úseky Výstaviště a Holešovické tržnice právě přijmou do týmu kolegu/kolegyni na pozici Sales Account Manager. Náplní práce bude úzce spolupracovat s programovými týmy obou areálů při tvorbě vlastního programu a vyhledávat, oslovovat a jednat s partnery pro jejich realizaci.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání partnerů a obchodních příležitostí

  • vytvoření a správa databáze partnerů/sponzorů

  • příprava prezentací a aktivací pro partnery

  • vyhledávání a správa dotačních příležitostí

  • spolupráce na tvorbě strategie vlastního programu areálů

  • akce, kterých se bude spolupráce týkat jsou např. Mexický svátek mrtvých, Back to School, adventní program či vlastní výstavy v Tržnici a Bike Fest, Never More 68, Den hrdinů a další akce na Výstavišti

Nabízíme:

  • smysluplnou práci s možností podílet se na rozvoji významných městských areálů a jejich programové náplně

  • práci na flexibilní úvazek

  • kancelář i homeoffice – práci je možné vykonávat částečně z domova a v kancelářích areálu Holešovické tržnice a Na Výstavišti, kde panuje přátelský kolektiv a neformální atmosféra. Pejsci jsou u nás vítáni.

  • mezi benefity patří možnost návštěv vybraných kulturních akcí v areálech, využívání bazénu, sauny nebo boulder stěny

  • odměna je nastavena motivačně, paušál 20 tis. Kč / měsíc a k tomu 15 % provize z uzavřených partnerství

Uvítáme zájemce o pozici s relevantní pracovní zkušeností na obdobné pozici či na podobně zaměřených projektech, komunikativnost, proaktivitu, samostatnost a reprezentativní vystupování. Vlastní kontakty v poptávané oblasti jsou výhodou.

Životopisy zasílejte do 17. 5. na adresu kariera@navystavisti.cz, budeme se těšit.

Budeme se těšit na setkání i případnou spolupráci!

emblemdownloads_93482.png

Dokument ke stažení

bottom of page